BUSINESS LINK | DREAM TEAM
BUSINESS LINK | DREAM TEAM
Łączymy biznes.
blpoland, business link poland, bl warszawa, business link, bl, business link warszawa, cowork, coworking, jak założyć firmę, jak prowadzić firmę, jak osiągnąć sukces w biznesie
15432
page,page-id-15432,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

O nas

Idea Business Link zaistniała w naszych głowach 5 lat temu jako konkretny plan stworzenia najlepszego miejsca rozwoju biznesu w Europie. Przy projekcie pracuje aktualnie kilkadziesiąt osób, które poświęcają swój czas, pasję i energię by tworzyć innowacyjne rozwiązania dla biznesu, które wytyczają trendy w branży. Konkretna wizja, kreatywne pomysły i sumienna praca wielu ludzi pozwoliły Business Link stać się największą siecią akceleratorów biznesu w Europie, a drogę ich budowania nazwaliśmy Startupową Rewolucją w Polsce – tworzymy ją razem z firmami zrzeszonymi w naszym ekosystemie. Zobacz nasz manifest.

TEAM CENTRALNY

Team centralny odpowiada za działania globalne i wytycza drogę całej organizacji. Zespół, który rozwija produkt Business Link. Tworzy wizję i strategię. Planuje, przewiduje i wdraża. Wieloletni praktycy biznesu, którzy wiedzą, jakie potrzeby mają firmy z globalnymi ambicjami. Oto oni.

MANAGEROWIE W REGIONACH

Rewolucja potrzebuje koordynacji na pierwszej linii. W największych miastach Polski o najwyższą jakość i najlepszy klimat tworzenia wspaniałych produktów i usług w waszych startupach dbają nasi managerowie. Przedsiębiorcy tacy jak wy. Kreują ‘dolinę krzemową’ kilka przecznic od Ciebie.

podsumowanie2016