BUSINESS LINK | WIEDZA
BUSINESS LINK | WIEDZA
Łączymy biznes.
blpoland, business link poland, bl warszawa, business link, bl, business link warszawa, cowork, coworking, jak założyć firmę, jak prowadzić firmę, jak osiągnąć sukces w biznesie
14229
page,page-id-14229,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Czym jest Business Mentoring

Business Mentoring jest narzędziem dedykowanym dla tych, którzy potrzebują zyskać perspektywę doświadczonej osoby, by podjąć ważne decyzje biznesowe. W praktyce, jest to ustrukturyzowany process wymiany wiedzy i doświadczeń między mentorem, czyli osobą doświadczoną, a Tobą. Do grona mentorów Business Link zostają zaproszone wyłącznie osoby (niekoniecznie starsze) posiadające duże doświadczenie w jakiejś kategorii. Spotkanie z Mentorem koncentruje się na obszarach, które z Twojego punktu widzenia są istotne dla dalszego rozwoju, jednak wiedza i doświadczenie mentora stanowią bardzo ważny zasób, który często pokazuje nową perspektywę, która pomoże Ci podjąć właściwe decyzje.

macbook-wiedza

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda sesja mentoringowa? Każde spotkanie poprzedzone jest spisaniem przez Ciebie oczekiwań do mentoringu. Na tej podstawie mentorzy przygotowują się do spotkania. Sesja mentoringowa trwa od 30 min do 60 min w zależności od rodzaju mentoringu. W jej trakcie odbywasz indywidualne spotkanie z mentorem odnoszące się do Twoich pytań oraz sugestii mentora.

Co zyskasz korzystając z Business Mentoringu? Dzięki pracy z mentorem zyskasz nową perspektywę patrzenia na wybrany przez Ciebie temat, poznasz swoje mocne strony, rozwiniesz samoświadomość oraz w pełni wykorzystasz potencjał stojących przed Tobą możliwości.

Kto i jak może korzystać z Business Mentoringu? Każdy pełnoprawny członek ekosystemu Business Link może bez dodatkowych opłat korzystać z sesji mentoringowych.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA MENTORING W 3 KROKACH

Wybierz zakres


 • PERSONAL DEVELOPMENT


  mentoring związany z tematyką szeroko rozumianego rozwoju osobistego, skupiający się na tzw. kompetencjach miękkich takich jak zarządzanie czasem, efektywne delegowanie zadań, skuteczne zarządzanie zespołem. Rozszerzony o kompetencje stricte personalne takie jak umiejętności lidera.

 • BUSINESS MODEL


  mentoring, który pomoże Ci rozwinąć obszar związany z tworzeniem najbardziej optymalnego modelu biznesowego. Dział skupia się głównie na trzech najbardziej efektywnych narzędziach tworzenia modelu biznesowego w perspektywie startupu, takich jak Business Model Canvas.

 • INVESTMENT PROCESS


  mentoring którego celem jest zdobycie doświadczeń w zakresie szeroko rozumianego procesu inwestycyjnego skupiającego się przede wszystkim na kwestiach dotyczących skutecznego sposobu pozyskania inwestora. Przybliżający także spektrum inwestorskie w perspektywie konkretnego produktu/ usługi.

 • SALES & MARKETING


  mentoring skupiający się przede wszystkim na określeniu i dopasowaniu najbardziej skutecznych kanałów sprzedaży dla danego produktu/ usługi. Z zakresu marketingu jest to tematyka skupiająca się przede wszystkim na działaniach marketingowych z zakresu podstawowych narzędzi.
 • PUBLIC RELATIONS


  tematyka całkowicie poświęcona kreowaniu efektywnej komunikacji z mediami oraz innymi podmiotami biznesowymi. Skupiona na komunikacji biznesowej , poszerzona o tematykę kreowania marki na rynku.
 • GLOBAL BUSINESS DEVELOPMENT


  mentoring, którego celem jest przede wszystkim zdobycie doświadczeń w zakresie globalnego rozwoju startupu. Uwzględniający zwłaszcza takie tematy jak: warunki dynamicznego rozwój produktu/usługi na rynku globalnym. Perspektywa implementacji produktu/ usługi na rynku globalnym oraz czynniki ułatwiające lub warunkujące globalny rozwój.
 • IT & NEW TECHNOLOGY


  mentoring związany przede wszystkim z nowymi technologiami i rozwiązaniami IT na obecnym, dynamicznie zmieniającym się rynku. Dotyczy zwłaszcza kwestii tworzenia i działania produktu w rzeczywistości on-line. Koncentruje się na rozwiązaniach Software As A Service (SaaS).

Uzupełnij formularz

Wybierz pasujący Ci format i wypełnij formularz

word-icon-150x150Adobe_PDF_icon-150x150

a później prześlij go na adres mentoring@blpoland.com

Przyjdź na spotkanie

Przeanalizujemy Twoje zgłoszenie i  wrócimy do Ciebie z informacją z kim, gdzie i w jakich terminach możesz się spotkać z mentorem. Business Mentoringi odbywają się głównie w salach BL w formule spotkań indywidualnych. Jeżeli zorganizowanie spotkania bezpośredniego będzie niemożliwe ze względów logistycznych spotkanie może odbyć się z użyciem systemu wideokonferencyjnego.

Wybrani Mentorzy Business Link

Ludzie sukcesu. Autorytety biznesowe. Osoby, przy których znacznie bardziej opłaca się słuchać, niż mówić. Nasi mentorzy to ludzie, którzy poprzez swoje niezwykłe umiejętności, tytaniczną pracę oraz wyjątkowy instynkt przedsiębiorcy, osiągnęli w swoim życiu to o czym marzy większość ludzi prowadzących własny biznes. Swoim doświadczeniem i wiedzą, chcą wspomagać nowe, innowacyjne firmy z naszego ekosystemu.